poniedziałek, 7 listopada 2016

ZMIANY

Cześć! Nie wiem, czy ktokolwiek tu jeszcze wchodzi, ale dodaję ten post w razie, gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany moją historią.
Jak głosi tytuł wprowadzę kilka zmian. Zacznę od tego, że usuwam tego bloga i tworzę kolejnego pod adresem perfection-by-kat.blogspot.com. Tam będziecie mogli znaleźć opowiadanie, które zaczęłam pisać tutaj. Tekst zostanie poprawiony, urozmaicony i mam nadzieję, że przyciągnie więcej czytelników. Uważam, że zabrałam się do publikacji tutaj trochę za szybko i to z tego względu nie wyszło mi to tak, jak tego oczekiwałam.
Zaniedbałam również wasze blogi, więc, jeżeli chcecie, abym zaczęła czytać na bieżąco którąś z waszych historii zostawcie w komentarzy link, a jeżeli opowiadanie mnie zainteresuje z pewnością będę stałą czytelniczką. Przestałam wierzyć w zasadę 'czytanie za czytanie'. Nie oszukujmy się, ale komentarze "Ale fajnie. Nie spodziewałam się." nie są zbyt motywujące. Jeżeli będę komentowała to zrobię to od serca: napiszę, co mi się podoba, co bym zamieniła, co było zaskakujące, a co do przewidzenia i tak dalej. W gruncie rzeczy, tego samego oczekuję od was. Zależy mi na czytelnikach, którzy rzeczywiście wciągną się w historię moich bohaterów i będzie podobał się im mój styl pisania.
Ostatnią zmianą jest to, że jeżeli mi się uda, to zostanę oceniającą w KKB (http://konstruktywna-krytyka-blogow.blogspot.com/) - trzymajcie kciuki ^^
To tyle, pozdrawiam
Zuzia ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz